Исплакнете очи: Најновото шоу на Victoria's Secret
Незаборавни занимливости

Исплакнете очи: Најновото шоу на Victoria’s Secret

Шоуто од Victoria’s Secret кое го чекаме веќе цела година конечно се одржа. Настанот се случуваше во центарот за изложби „Earls Court“ во Лондон, а ги претставува најновите изданија од брендот Victoria’s Secret. Во него имате можност да ги видите познатите модели Адријана Лима, Кендис Сванепол, Даутсен Круз, Бехати Принслу, Алесандра Амбросио, Карли Крос и Лили Алдриџ кои помеѓу другите ги промовираат најновите парчиња на овој моден гигант. Покрај нив шоуто со своите хитови го зачинија и Тејлор Свифт, Ариана Гранде и Ед Ширан.

Исплакнете очи: Најновото шоу на Victoria's Secret

Едноставно пуштете го на цел екран и уживајте…

Одговорете

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s