Незаборавни занимливости

3 неодоливо слатки видеа кои ни покажуваат дел од животинскиот свет

За добро да ви тргне неделава, погледнете ги овие 3 ултра неодоливи видеа кои со сигурност ќе ве расположат. Дури можеби и ќе ве натераат да го засакате понеделников! Исто како кучето на оваа фотографија! 🙂

3 неодоливо слатки видеа кои ни покажуваат дел од секојдневниот животински свет

1. И колибрите ‘рчат?

2. Оваа поспана верверица е премногу мрзлива за да стане од кревет

3. Зарем најбезбедното место за спиење е под вратот на мачка?

Одговорете

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s