Незаборавни занимливости

iPhone 6s: Единственото сменето нешто е… СÈ!

iPhone 6s: Единственото сменето нешто е... СÈ!

Отсекогаш сум била фасцинирана од производите на Епл, дури и покрај тоа што ми делувале скапо. Досега сум имала можност да користам iPod Nano (кој ми го украдоа на факултет, од ташна! Да, сериозно… Уште го немам преболено *тажна фацка*) и iPod Touch (кој го купив летото кога работев во Америка, во далечната 2011-та година и верувале или не, сè уште си работи топ!) и воопшто не можам да се пожалам. Баш напротив, не можам да бидам позадоволна од што сум. Искрено, никогаш претходно не сум размислувала да имам ајфон, токму поради цената, но откако ја видов најавата за новиот 6s… Па, како да ви кажам… Веќе почнав да правам планови како да го имам во мои раце. Да не должам, еве што е сменето од претходниот модел…

Одговорете

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s