Твитер

Славните читаат злобни твитови во живо

Славните читаат злобни твитови во живо

Омилениот сегмент на Џими Кимел е повторно тука, овозможувајќи им на славните да одговорат на злобните твитови кои луѓето ги објавуваат за нив. Оваа посебна сесија вклучува големи имиња како Бенедикт Камбербач, Двејн Џонсон, Џорџ Клуни, Салма Хајек, Хали Бери и Џек Блек. Ако ме прашувате мене, Хали и Бенедикт го имаа убедливо најдобриот одговор до сега! Погледнете…

Доколку сте пропуштиле некои од постарите видеа на оваа тема, еве ја и плејлистата со сите читања на злобни твитови досега. Не се по ред, но мислам дека тоа воопшто нема да ви влијае во смеењето. Уживајте! 🙂

Одговорете

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s