Незаборавни занимливости

Само што дознав дека постои Star Trek крстарење и изгледа НЕВЕРОЈАТНО!

Само што дознавме дека постои Star Trek крстарење и изгледа НЕВЕРОЈАТНО!

Драги љубители на универзумот Ѕвездени патеки, со голема возбуда сакаме да ве известиме дека постои океанско крстарење кое нема да сакате да го пропуштите. Тоа започнува од Мајами во 2017 година и ќе се движи кон Бахамите. Но, најлудото од сè е што капетанот на бродот ќе биде… единствениот Вилијам Шатнер!

И тоа не е сè. Во текот на крстарењето многу ликови од овие ТВ серии и филмови ќе се појават на бродот, каде што ќе има тематски барови, клубови и настани, вклучувајќи го и маскенбалот на Кју кој ќе биде воден од актерот Џон де Ланси, како и Галата на Ѕвездената флота.

За жал сите карти се веќе продадени, но сепак ако сакате да се обидете да добиете бесплатно место на бродот, можете да се пријавите тука. Со среќа!

Одговорете

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s