Во светот на филмовите и сериите

Трејлерот за новата #StarTrek серија ќе ви ја стопли душата, но не на начинот на кој мислевте!

Првиот трејлер за новата #StarTrek серија ќе ви ја стопли душата, но не на начинот на кој очекувавте!

Да, точно е дека овој тизер трејлер не ни открива ништо за приказната, но музиката која е на некој начин како химна за светот во кој постои Star Trek, без сомнение ќе ви предизвика пријатно и топло чувство во вашата душа. Погледнете го видеото и уживајте! Јас веќе 100 пати го прегледав и уште не можам да престанам да се радувам!

Што се однесува до самата ТВ серија, таа ќе биде дел од ТВ каналот CBS, чија премиера се очекува да излезе на малите екрани во јануари, 2017 година. Нетрпеливото чекање може да започне веднаш!

Одговорете

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s