Во светот на филмовите и сериите

Сите трејлери за филмот #SuicideSquad на едно место!

site-trejleri-za-filmot-suicide-squad-na-edno-mesto

Се доближува 5-ти август. Денот кој сите ние со нетрпение го чекаме! Зошто, би се запрашале? Бидејќи токму тогаш е премиерата на еден од најлудите филмови кои годинава ќе имаме можност да ги видиме – Suicide Squad! Ако и вие сте возбудени, исто колку и јас, тогаш без сомнение сте на вистинското место. Најпрво да почнам со последниот трејлер, кој беше претставен на Comic-Con.

Во продолжение следуваат сите останати трејлери за овој филм, кои ни откриваат многу информации за самата приказна. Но, да ве предупредам – колку повеќе ги гледате, толку подалеку ќе ви изгледа премиерата! Уживајте…

Одговорете

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s