Во светот на филмовите и сериите

Ако некој ме бара во следните 370 минути, не сум тука (ќе гледам Gilmore Girls: A Year in the Life)

Конечно дојде моментот што сите го очекувавме! По 8 години, излезе новата сезона од Gilmore Girls! Ако имате акаунт на Нетфликс сигурно и вам ви дошла нотификација за достапноста на серијата, а ако уште не сте забележале – еве сум јас да ве известам! Океј, само тоа сакав да ви го кажам, така што ја пуштам веднаш првата епизода (едвај чекам да видам дали Рори ќе го одбере Логан!) и очекувајте мислење во текот на викендов (или можеби од понеделник, зависи колку пати ќе ги гледам епизодите!)… И секако, би сакала да го чујам и вашиот став. Можеби некој веќе имаше можност да ја гледа? Само без спојлери, ве молам!

Кликнете на фотографијата за да ве одведе до серијата!

Одговорете

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s