Во светот на филмовите и сериите

Сите трејлери од Comic-Con 2017 на едно место!

Една од најголемите причини поради коишто сакам да се преселам во Америка е можноста да одам на Комик-Кон. Да, навистина го кажав ова и дефинитивно го мислам! 🙂 Можете ли да замислите колку би било тоа кул? Не само што можат да се видат актерите во живо, и да се разговара со нив, туку целото искуство е неверојатно и уникатно – нешто што секој љубител на филмската и телевизиската индустрија би требало да го доживее барем еднаш во својот живот. Имајќи го ова на ум, по целодневно гледање трејлери од настанот (некои 100 пати ги прегледав, како на пример, трејлерот за Тор!), конечно ги собрав сите (ако сум заборавила некој, кажувајте одма да го додадам!) за да може да се ужива во нив на едно место… Ве оставам да ги гледате на раат…

ФИЛМОВИ

Thor: Ragnarok

Justice League

Ready Player One

Bright

The Lego Ninjago Movie

Kingsman: The Golden Circle

Proud Mary

Triple Threat

Only The Brave

The Shape of Water

Pacific Rim: Uprising

Jigsaw

Brigbsy Bear

Death Note

The Snowman

ТВ серии

Stranger Things

Star Trek Discovery

Lucifer

Marvel’s The Defenders

Arrow

The Flash

DC’s Legends of Tomorrow

Supergirl

Black Lightning

Gotham

The Walking Dead

Fear The Walking Dead

Stargate: Origins

The Gifted

Marvel’s Inhumans

Krypton

The 100

Westworld

Game of Thrones

Preacher

Teen Wolf

Riverdale

American Horror Story: Cult

DuckTales

‘Rocko’s Modern Life

Одговорете

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s