Музика

Тропски живот: Стоплете се со овој одличен Јутјуб канал за стримање музика

Вчера вечерта температурата падна до -2 степени Целзиусови во Скопје! Според моите дефиниции, тоа е веќе длабока зима. Па, за малку да се загрееме и да се размрдаме, решив да споделам со вас еден од моите омилени Јутјуб канали за стримање музика! Уживајте...

Одговорете

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промени )

Connecting to %s