Во светот на филмовите и сериите

Погледнете го првиот официјален трејлер за Avengers: Infinity War!

Во последниве неколку години целосно сум опседната со филмовите на Марвел! Има нешто толку магично во нивната одлична комбинација од акција, научна фантастика и хумор што едноставно не можам да им одолеам (со исклучок на Ant-Man!) Сигурна сум дека и вие го мислите истото, штом толку брзо кликнавте на овој наслов за конечно да го погледнете очекуваниот прв трејлер за новото продолжение на Avengers! Уживајте во видеото...

Во светот на филмовите и сериите

#AvengersAgeOfUltron – Последен трејлер

Марвел го објави својот последен трејлер за филмот кој оваа година јас лично со срце и душа го чекам! Премиерата ќе биде на 1 мај, за помалку од еден месец...